top of page

OPINIE NASZYCH PRACOWNIKÓW

Fajne warunki pracy: firma załatwia auto służbowe, odzież, obuwie, a co najważniejsze  - wszystko bezpłatnie. Pracuje tutaj już 3 rok. Firma daje perspektywy, jeśli chcecie zostać na dłużej w Polsce. Złożyłem dokumenty na kartę pobytu czasowego jako pracownik tej firmy i otrzymałem ją bardzo szybko.

Orest

Pracowałem w tej firmie w 2020 roku na budowie oraz na torach. Warunki hotelowe są bardzo dobre, można też otrzymać zaliczkę - dla mnie jest to duży plus, ponieważ w mojej poprzedniej pracy takiej możliwości nie było.

Lubomir

Współpracuję z tą firmą już drugi rok - pracuje na torach. Przed przyjazdem do Polski miałem pewne obawy, ponieważ znalazłem tą firmę przez media społecznościowe, ale szybko się ich pozbyłem. Wsparcie koordynatora jest super. Wszystko wyjaśni i odpowie na każde pytanie. Dużą zaletą jest to, że firma nie pobiera obciążających kwot za zaproszenie - tylko opłaty urzędowe. Wszystkie oferty pracy są bezpłatne i dużym atutem jest to, że za każdego pracownika, który przyszedł do firmy przez polecenie dostałem fajną premie.

Andriej

Opinie: Opinie
bottom of page